Menu
Sepetiniz

Dekor Aksesuar

Marka: KÜTÜKhouse
Dekoratif ağaç figürlü ağaç süslerimiz  her evin mutluluk kaynağı…Malzeme Bilgileri;Ahşap masif MeşeÜrün Ölçüleri:(ladin, Kestane, Çam, Gürgen, Ardıç, Ihlamur, Kayın vb. ağaç türleri )Çap: 5 / 9 cmNot:6’lü paketler halindeFarklı figür seçenekleriAğaç dokuları farklılık gösterebilir.Ek soruların..
39,00₺
Vergiler Hariç:39,00₺
Marka: KÜTÜKhouse
Müzik tutkunları için harika bir tasarım; Ahşap gitar şıklığı ve masifliğiyle çalışma alanınızda ve evinizde yerini alacak.Malzeme Bilgileri;Ahşap masif Ladin ağacı (Meşe, Kestane, Çam, Gürgen, Ihlamur, Kayın vb. ağaç türleri )Ürün Ölçüleri:Uzunluk: 100 cmGenişlik: 40 cmNot:Tüm müzik ..
93,22₺
Vergiler Hariç:79,00₺
Ahşap Kasa
En Çok Satan
Her alanda değerlendirebileceğiniz Ahşap kasalar işinizi daha da rahatlatacak, Evinizde veya ofisinizde  gerek kitaplık olarak gerekse saklama kutusu olarak kullanabilirsinizMalzeme Bilgileri;Ahşap masif çam ağacı  (Meşe, Kestane, ladin, Gürgen, Ihlamur, Kayın vb. ağaç türle..
100,30₺
Vergiler Hariç:85,00₺
Marka: KÜTÜKhouse
Dekoratif ürünler & masif  Mobilyalar. Ahşaba ve  ağaca dair her şey  KÜTÜKhouse  consept’inde…Malzeme Bilgileri;Ahşap masif Meşe  ağacı  (ladin, Kestane, Çam, Gürgen, Ihlamur, Kayın vb. ağaç türleri )Ürün Ölçüleri:Çap: 20 / 24 cmNot:Ağaç dokuları farklılı..
32,00₺
Vergiler Hariç:32,00₺
Marka: KÜTÜKhouse
Hem dekoratif olacak hem de kokusuyla evinizin havasını değiştirecek.Malzeme Bilgileri;Çam KozalakÜrün Ölçüleri:Yükseklik : 6 cmNot:20’li paketler halindeAğaç dokuları farklılık gösterebilir.Ek sorularınız ve özel ölçülü siparişleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz…..
17,00₺
Vergiler Hariç:17,00₺
Marka: KÜTÜKhouse
KÜTÜkhouse ayrıcalığıyla evinizi ve kendinizi şımartın!Malzeme Bilgileri;Ahşap masif Ladin, Meşe, Kestane, Çam, Gürgen, Ardıç, Ihlamur, Kayın vb.  ağaçlarÜrün Ölçüleri:Derinlik: 9 cmYükseklik: 12 cmGenişlik: 15 cmEk sorularınız ve özel ölçülü siparişleriniz için lütfen bizimle iletişi..
29,00₺
Vergiler Hariç:29,00₺
Marka: KÜTÜKhouse
Özel anılarınız  hep göz önünde…Malzeme Bilgileri;Ahşap masif akasya ( Meşe, Kestane, Çam, Gürgen, Ardıç, Ihlamur, Kayın  ağacı)Ürün Ölçüleri:Çap: 15-20 cmNot:Ürün adet fiyatıdır.Ağaç şekilleri farklılık gösterebilir.Farklı figür karakterleri.Ek sorularınız ve özel ölçülü siparişleriniz iç..
76,70₺
Vergiler Hariç:65,00₺
Hediye Odun
YENİ Kargo Bedava -34 %
Marka: KÜTÜKhouse
Malzeme Bilgileri;Ahşap masif Ladin, Meşe, Kestane, Çam, Gürgen, Ardıç, Ihlamur, Kayın  ağacıOdun Ölçüleri:Yükseklik: 25 cmNot:Ağaçlar  farklılık gösterebilir.Ek sorularınız ve özel ölçülü siparişleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz…..
39,00₺ 59,00₺
Vergiler Hariç:39,00₺
Jüt Halat İp
En Çok Satan
Marka: KÜTÜKhouse
Malzeme Bilgileri;Jüt HalatÜrün Ölçüleri:Uzunluk: 4 metreİp kalınlık: 6 mmNot: Dekorasyon amaçlı kullanılmaktadır.Ek sorularınız ve özel ölçülü siparişleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz…..
49,56₺
Vergiler Hariç:42,00₺
Kitap Tutacak Kitap Tutacak
En Çok Satan
Marka: KÜTÜKhouse
Kitap Tutacak, Kitap Severler İçin Harika Bir Tasarım,Malzeme Bilgileri;Ahşap masif meşe ağacı  (Ladin, Kestane, Çam, Gürgen, Ihlamur, Kayın vb. ağaç türleri )Ürün Ölçüleri:Genişlik: 12 cmDerinlik: 12cmYükseklik: 12 cmNot:Ağaç dokuları farklılık gösterebilir.Ek sorularınız ve özel ölç..
25,00₺
Vergiler Hariç:25,00₺
Kütük Kalemlık
En Çok Satan
Marka: KÜTÜKhouse
Çalışmalar artık isteksiz olmayacak  şık ve doğal tasarımı ile başarılara imzalar atabilir, kütük kalemlik ile enerjinizi yenileyebilirsiniz.Malzeme Bilgileri;Ahşap masif Ladin, Meşe, Kestane, Çam, Gürgen, Ardıç, Ihlamur, Kayın  ağaç çeşitleriÜrün Ölçüleri:Çap: 10 cmYükseklik: 13 cmNo..
22,42₺
Vergiler Hariç:19,00₺
Meşe Odunu
YENİ Kargo Bedava
Marka: KÜTÜKhouse
Malzeme Bilgileri;Ahşap masif Ladin, Meşe, Kestane, Çam, Gürgen, Ardıç, Ihlamur, Kayın  ağacıOdun Ölçüleri:Uzunluk 20-30 cmNot:Ağaçlar  farklılık gösterebilir.Çuval Ağırlığı 20 kg dır.Ek sorularınız ve özel ölçülü siparişleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz…..
116,82₺
Vergiler Hariç:99,00₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 16 (2 Sayfa)