Menu
Sepetiniz

Ahşap & Ağaç Saksı

Marka: KÜTÜKhouse
Ahşap Çiçeklik ile doğayı evinizde yaşatın !Malzeme Bilgileri;Ahşap masif Ladin  (Meşe, Kestane, Çam, Gürgen, Ihlamur, Kayın vb. ağaç türleri )Ürün Ölçüleri:Genişlik: 35 cmDerinlik: 20 cmYükseklik: 90 cmNot:Ağaç dokuları farklılık gösterebilir.Ek sorularınız ve özel ölçülü sipari..
79,00₺
Vergiler Hariç:79,00₺
Marka: KÜTÜKhouse
Çiçeklerimiz yaşam alanlarını unutmasın Case Bitki Saksı doğayı evinizde yaşatsın…Malzeme Bilgileri;Ahşap masif ladin ağacı , (meşe, Kestane, Çam, Gürgen, Ihlamur, Kayın vb. ağaç türleri )Ürün Ölçüleri:Genişlik: 25  cmDerinlik: 25 cmYükseklik: 30  cmNOT :Çiçekler fiyata dahil değ..
120,00₺
Vergiler Hariç:120,00₺
Marka: KÜTÜKhouse
Malzeme Bilgileri;Jüt kumaşÜrün Ölçüleri:Çap: 9 – 12 cmYükseklik: 20 cmNOT :Ürün adet fiyatıdır.Ek sorularınız ve özel ölçülü siparişleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz…..
65,00₺
Vergiler Hariç:65,00₺
Küp Saksı
En Çok Satan
Marka: KÜTÜKhouse
Doğallık ve sadelik trendlerinin vazgeçilmezi saksılarımız tüm yaşam alanlarında yerlerini alıyor…Malzeme Bilgileri;Ahşap masif ladin ağacı , (meşe, Kestane, Çam, Gürgen, Ihlamur, Kayın vb. ağaç türleri )Ürün Ölçüleri:Genişlik: 10  cmDerinlik: 10 cmYükseklik: 10  cmNOT :Çiçekler ..
25,96₺
Vergiler Hariç:22,00₺
Marka: KÜTÜKhouse
Davetlerinizde ve özel günlerinizde özenle dağıta bileceğiniz  Özel Gün çiçeklerimizMalzeme Bilgileri;Sükulent  ÇiçekÜrün Ölçüleri:Çap: 5 cmNOT :Ürün adet fiyatıdır.Canlı Çiçektir.Ek sorularınız ve özel ölçülü siparişleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz…..
22,42₺
Vergiler Hariç:19,00₺
Marka: KÜTÜKhouse
Dekoratif Kütük Bardak Saksılarımız evinizin en güzel yerinde, yer vermeye ne dersiniz?Malzeme Bilgileri;Ahşap masif meşe ağacı , (ladin, Kestane, Çam, Gürgen, Ihlamur, Kayın vb. ağaç türleri )Ürün Ölçüleri:Çap: 9 – 12 cmYükseklik: 10 cmNOT :Çiçekler fiyata dahil değildir.Ağaç dokular..
23,00₺
Vergiler Hariç:23,00₺
Kütük Saksı Kütük Saksı
En Çok Satan
Marka: KÜTÜKhouse
Malzeme Bilgileri;Ahşap masif meşe ağacı , (ladin, Kestane, Çam, Gürgen, Ihlamur, Kayın vb. ağaç türleri )Ürün Ölçüleri:Çap: 9 – 12 cmYükseklik: 4-6-8 cmNOT :Çiçekler fiyata dahil değildir.Ağaç dokuları farklılık gösterebilir.Ek sorularınız ve özel ölçülü siparişleriniz için lütfen bi..
45,00₺
Vergiler Hariç:45,00₺
Marka: KÜTÜKhouse
Dekoratif mini kütük saksılarımız evinizin en güzel yerinde, yer vermeye ne dersiniz?Malzeme Bilgileri;Ahşap masif meşe ağacı , (ladin, Kestane, Çam, Gürgen, Ihlamur, Kayın vb. ağaç türleri )Ürün Ölçüleri:Çap: 8 cmGenişlik: 12 cmNOT :Çiçekler fiyata dahil değildir.Ağaç şekilleri farklılık ..
17,70₺
Vergiler Hariç:15,00₺
Marka: KÜTÜKhouse
Dekoratif mini kütük saksılarımız evinizin en güzel yerinde, yer vermeye ne dersiniz?Malzeme Bilgileri;Ahşap masif meşe ağacı , (ladin, Kestane, Çam, Gürgen, Ihlamur, Kayın vb. ağaç türleri )Ürün Ölçüleri:Çap: 7 – 10 cmYükseklik: 10 cmNOT :Çiçekler fiyata dahil değildir.Ağaç şekilleri fark..
19,00₺
Vergiler Hariç:19,00₺
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)